photo1_blank
photo2_blank
photo3_blank


Doskonała jakość świadczonych przez Kancelarię Prawną Polak usług to efekt wysokich kwalifikacji merytorycznych prawników oraz naszego podejścia do klientów. Do spraw naszych Klientów podchodzimy z zaangażowaniem. Konsekwentnie i z uporem realizujemy powierzone nam cele. Wiemy, że sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem.

Joanna Polak – radca prawny

Prawnik biznesowy od 1999 roku. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, później aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, jest założycielem kancelarii. Joanna Polak pracę zawodową rozpoczęła w Banku Handlowym w Warszawie, po czym prowadziła obsługę prawną przedsiębiorstw jako pracownik, a później właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej przedsiębiorstw; prawie spółek, prawie pracy, windykacji należności oraz pozostałym doradztwie korporacyjnym.
Druga specjalizacja to prowadzenie spraw związanych z nieruchomościami m. innymi: zasiedzenia, sprawy reprywatyzacyjne np. z Dekretu Warszawskiego.

Jesteśmy otwarci na współpracę z młodszymi prawnikami, którym dajemy szansę rozwoju zawodowego w naszej kancelarii.
Współpraca

Andrzej Dębek – licencjonowany doradca podatkowy

Ma duże doświadczenie w doradztwie podatkowym; od 1990 roku zajmuje się doradztwem podatkowym i księgowym dla podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym profilu działalności. Doradza w sprawach podatkowych także klientom indywidualnym.

W celu zapewniania całościowej obsługi współpracujemy także z notariuszami.

Copyright © 2010-2023 www.kancelariapolak.pl. Kancelaria Prawna Polak