photo1_blank
photo2_blank
photo3_blank


Kancelaria Prawna – Nasza misja to stały rozwój kancelarii osiągnięty dzięki satysfakcji klientów z wysokiej jakości usług.

Doskonała jakość świadczonych przez Kancelarię Prawną Polak usług to efekt wysokich kwalifikacji merytorycznych prawników oraz naszego podejścia do klientów. Kancelaria prawna zajmuje się sprawami z większości gałęzi prawa, zgodnie z życzeniami i potrzebami swoich klientów. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne.

Kancelaria powstała na bazie wiedzy i doświadczeń zawodowych założyciela, radcy prawnego Joanny Polak. Joanna Polak ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę zawodową rozpoczęła w 1998 roku w Banku Handlowym w Warszawie (obecnie działającym pod marką Citibank), później podjęła pracę w kancelarii prawnej zajmując się obsługą korporacyjną i koordynowaniem pracy prawników i rozpoczęła aplikację w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej założyła własną kancelarię.

Specjalizujemy się w stałej obsłudze przedsiębiorstw. Obsługa, którą zapewniamy to kompleksowe wsparcie prawne we wszystkich niezbędnych obszarach, zarówno, gdy niezbędna jest pomoc z prawa pracy, wsparcie przy prowadzeniu windykacji, weryfikacja zawieranych umów oraz statutów i innych wewnętrznych regulacji, czy prowadzenie mediacji i negocjacji. Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorcy indywidualni, jak i spółki kapitałowe. Mamy na uwadze przede wszystkim potrzeby naszych klientów, co powoduje, że jesteśmy darzeni dużym zaufaniem, a współpraca z nami ma charakter długotrwały.

Kolejna specjalizacja naszej kancelarii to nieruchomości. Kancelaria prawna obsługuje w tym zakresie zarówno przedsiębiorców jak i osoby fizyczne, świadczona przez nas obsługa prawna nieruchomości ma całościowy charakter; sprawdzamy stan prawny, weryfikujemy zawierane umowy kupna – sprzedaży, ustanawiane zabezpieczenia. Prowadzimy także takie sprawy jak zasiedzenie nieruchomości, odszkodowanie za słupy energetyczne, sprawy z Dekretu Warszawskiego, wywłaszczenia nieruchomości (roszczenia, odszkodowania) i reprywatyzacje.

Copyright © 2010-2023 www.kancelariapolak.pl. Kancelaria Prawna Polak